fbpx

Jeśli jesteś na tej stronie to zapewne szukasz wsparcia architekta wnętrz. Pomogę Ci w stworzeniu projektu wnętrz dla całego mieszkania lub domu, jak również dla pojedynczego pomieszczenia.

Zależy Ci na funkcjonalnych rozwiązaniach i domowej atmosferze?  

Dobrze trafiłeś!

Zapoznaj się z ofertą projektu wnętrz Twojego wymarzonego mieszkania

Co mnie wyróżnia?

Kontrola budżetu

Podczas pracy nad projektem tworzę kosztorys oraz dobieram poszczególne elementy, aby nie przekroczyć określonego przez Ciebie budżetu.

Projekt w 3d

Już przy wstępnej  koncepcji projekt tworzę w programie 3D oraz prezentuję go Tobie w formie fotorealistycznych wizualizacji.

Panorama 360°

W  celu  pełnego  zobrazowania  projektu wnętrza wykonuję panoramy 360°. Przykład panoramy możesz zobaczyć tu

Oferta_projektu_wnetrz_kuchni_kuchnia_w_stylu_prowansalskim_kuchnia_z_oknem_polki_na_wino_jak_przechowywac_wino

Wytyczne projektowe

Na samym początku szczególną  uwagę  zwracam na Twoje preferencje, potrzeby  i  gust,  tak aby projekt spełnił  w 100% Twoje oczekiwania.

Dokumentacja techniczna

W ostatnim etapie prac projektowych tworzę dokumentację techniczną dla wykonawców, która jest niezbędna do zrealizowania Twojego wnętrza.

Dostęp do projektu 24h

Wszystkie elementy projektu zapisuję w katalogu online, do którego posiadasz stały dostęp w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu.

Jak wygląda współpraca ze mną?

Kompleksowy projekt wnętrz krok po kroku

Etap 1

Razem ustalimy Twoje potrzeby, wysokość budżetu oraz stworzymy zbiór wytycznych do projektu Twojego wnętrza.

Etap 2

Stworzę wstępny projekt wnętrza w formie fotorealistycznych wizualizacji oraz katalog online z użytymi w nim produktami.

Etap 3

Wprowadzimy ewentualne zmiany oraz wykonam ostateczny projekt wnętrza w formie fotorealistycznych wizualizacji.

Etap 4

Opracuję dokumentację techniczną ze wszystkimi rysunkami niezbędnymi do zrealizowania Twojego projektu wnętrza.

Oferta_projektu_wnetrz_kuchni_kuchnia_w_stylu_prowansalskim_kuchnia_z_oknem_polki_na_wino_jak_przechowywac_wino

Ile kosztuje projekt wnętrza?

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Każdy projekt wyceniam indywidualnie według rodzaju, wielkości i lokalizacji projektowanego wnętrza. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą ze mną, zapraszam do kontaktu, a przygotuję dla Ciebie indywidualną ofertę.

To też mogę dla Ciebie zrobić

Wybierzmy mieszkanie idealne dla Ciebie

Szukasz swojego wymarzonego mieszkania lub projektu domu? Zastanawiasz się nad kilkoma wybranymi przez siebie propozycjami, ale nie jesteś pewny  czy sprostają oczekiwaniom Twoim i Twojej rodziny? Mogę pomóc Ci w odpowiedzi na to trudne pytanie i razem dokonamy najlepszego wyboru.

Obiektywnie przedstawię zalety i wady każdej nieruchomości. Przeanalizuję rozkład pomieszczeń, ich funkcjonalność pod względem aranżacyjnym, a także usytuowanie względem stron świata. Otrzymasz schematyczny projekt funkcjonalny wybranego mieszkania zaaranżowany według Twoich potrzeb.      

Wspólnie wybierzemy mieszkanie idealne dla Ciebie!

Projekt zmian deweloperskich /lokatorskich

Kupiłeś mieszkanie od dewelopera, ale nie do końca jesteś zadowolony z rozkładu jego pomieszczeń? Jeśli mieszkanie jest jeszcze w fazie budowy, możesz poprosić dewelopera o wykonanie w nim zmian. W tym celu będziesz potrzebować projektu zmian lokatorskich.

Dzięki   wprowadzeniu    zmian   deweloperskich   możesz   zaoszczędzić   czas i pieniądze, ponieważ nie będziesz musiał wykonywać ich po odebraniu Twojego nowego mieszkania. Od razu będziesz mógł zacząć prace wykończeniowe i szybciej wprowadzić się do swojego wymarzonego mieszkania.

Chętnie opracuję projekt zmian deweloperskich dla Twojego mieszkania!